Квиток в Америку х PROTEZ Foundation

Добрих справ мало не буває

В кінці року усі підводять підсумки року, тому і ми віришили підсумувати роботу, про яку майже ніхто не знає та роботу, про яку ми дуже рідко говоримо.

В 2023 році завдяки нашій безкоштовній волонтерській співпраці з організацією Protez Foundation отримали візи та приїхали на протезування в США …… військових. А також візи отримали …. медики, які приїхали набиратись досвіду та обмінюватись знаннями для подальшої допомоги нашим захисникам в Україні.

Протезування та прийом військових в США є надзвичайно дороговартісним, але з допомогою кожного з нас, це стає реальністю і повертає до повноцінного життя тих, хто ризикував найціннішим, щоб захистити Україну від російського агресора.

Якщо і ви хочете долучитись...

Якщо і ви хочете долучитись до цієї надважливої справи або ж вам або комусь з рідних потрібне протезування, переходьте на сторінку організації Protez Foundation і зробіть свій внесок - https://www.protezfoundation.org

Разом - ми сила

Хочемо повідомити, що кожен клієнт, який скористався нашими послугами по реєстрації вас в лотереї Green Card, зробив свій внесок в допомогу нашим військовим.


Разом ми змогли придбати 1 тепловізор, 4 рації, акумулятори та кабелі до них, 600 грілок, термобілизну, рукавиці, зимові колеса для кількох машин для 103 бригади 64 батальйону.
Дякуємо кожному, хто довірив нам реєстрацію вас в лотереї Green Card і тим самим долучився до важливої доброї справи.

як все почалось...

На початку літа 2022 року я побачила відеоролик американського лікаря українського походження Якова Градинар про те, що він та інші волонтери започатковують проект допомоги українським військовим, а саме протезування тих, хто втратив кінцівки на війні. Я надихнулась цими людьми! Я ще раз впевнилась в тому, які сильні українці незважаючи на те, де вони знаходяться. Я низько вклоняються кожному українському воїну, який захищає Україну та виборює нашу свободу!” - Уляна Воян

В грудні 2022 року наша компанія почала співпрацювати з благодійним фондом PROTEZ і безкоштовно надавати візовий супровід для солдат, які приїзджають в США, щоб знову ставати на ноги, щоб знову тримати своїх дітей на руках, щоб повертатись на фронт і далі боротись за волю України.  

Наша честь бути партнером американського благодійного фонду PROTEZ Foundation. За час існування фонду протези вже отримали більше 60 військових, 2 дітей та 2 цивільних.

В березні 2023 року Protez Foundation відкрили свій перший офіс в Україні, щоб надавати ще якіснішу допомогу.

Зараз з нашою допомогою візи отримують також і українські лікарі-протезисти, щоб мати змогу приїхати в США для навчання та підвищення кваліфікації.

Більше дізнатись про фонд - тут https://protezfoundation.com

@protezfoundation

Ми гордимось тим, що з нашою допомогою вже близько 30 військових та лікарів отримали візи в США!

Наша перемога вже зовсім скоро! Слава Україні!